File Hash (3.0.4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Size
hi: आकार

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Off
hi: बंद

en: Ok
hi: ठीक

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: MIME type
hi: माइम प्रकार

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hi: %type: @message in %function (लाइन %line का %file)।
