File Hash (3.0.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Size
ka: ზომა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Off
ka: გამორთვა

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: MIME type
ka: MIME ტიპი
