File Hash (3.2.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Clean up
ar: إزالة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Attachment
ar: المرفق

en: Configure
ar: ضبط

en: Options
ar: الخيارات

en: Off
ar: إيقاف

en: Ok
ar: حسنًا

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل

en: MIME type
ar: نوع MIME

en: exposed
ar: ظاهر

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).

en: Replace the file name by its description when available
ar: استبدل اسم الملف بالوصف الخاص به عند توفره
