File Hash (3.2.3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Clean up
be: Выдаліць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Attachment
be: Дадатак

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Strict
be: Строгi

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Not enabled
be: Ня ўключаны

en: MIME type
be: Тып MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
