File Hash (3.2.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
