File Hash (3.2.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Clean up
et: Puhasta

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Off
et: Väljas

en: Ok
et: Olgu

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
