File Hash (3.2.3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Configure
kk: Баптау

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ
