File Hash (3.2.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас
