File Hash (3.2.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar
