File Hash (3.0.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Ok
eu: Ados

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: MIME type
eu: MIME mota
