File Hash (3.0.5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Size
fr: Taille

en: Clean up
fr: Nettoyer

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Attachment
fr: Élément joint

en: Configure
fr: Configurer

en: Off
fr: Désactivé

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Generate
fr: Générer

en: MIME type
fr: Type MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fr: %type : @message dans %function (ligne %line de %file).

en: Replace the file name by its description when available
fr: Remplacer le nom du fichier par sa description lorsqu'elle est disponible
