File Hash (3.0.5) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: Clean up
pl: Oczyść

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Off
pl: Wyłączony

en: Strict
pl: Ścisła

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Generate
pl: Generuj

en: MIME type
pl: typ MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).

en: Replace the file name by its description when available
pl: Zastąp nazwę pliku jego opisem jeśli jest dostępny
