File Hash (8.x-1.10) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Size
ru: Размер

en: Clean up
ru: Очистить

en: Attachment
ru: Вложение

en: Configure
ru: Настроить

en: Off
ru: Выкл

en: Strict
ru: Строго

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Generate
ru: Создать

en: MIME type
ru: MIME-тип

en: Replace the file name by its description when available
ru: Заменить имя файла его описанием если это возможно
