File Hash (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: Size
is: Stødd

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Configure
is: Samanset

en: Please wait...
is: Vinarliga bíða...

en: Not enabled
is: Ikki virkjað
