File Hash (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Not enabled
lt: Neįjungta
