File list formatter (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: List
hu: Lista

en: Fields
hu: Mezők

en: List type
hu: Lista típusa

en: About
hu: Leírás

en: CSS Class
hu: CSS osztály
