File list formatter (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: List
pl: Lista

en: Fields
pl: Pola

en: List type
pl: Typ listy

en: About
pl: O stronie

en: CSS Class
pl: Klasa CSS
