File list formatter (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Fields
cs: Pole

en: List type
cs: Typ seznamu

en: About
cs: Popis

en: CSS Class
cs: CSS třída
