File list formatter (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།
