File list formatter (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: List
fr: Lister

en: Fields
fr: Champs

en: List type
fr: Type de liste

en: About
fr: À propos

en: CSS Class
fr: Classe CSS
