File Log (2.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Date
fa: تاریخ

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Variable
fa: متغیر

en: User
fa: کاربر

en: Never
fa: هیچوقت

en: Location
fa: مکان

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Context
fa: زمینه

en: About
fa: درباره
