File Log (2.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Date
ps: نيټه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Variable
ps: بدلیده

en: User
ps: غړی

en: Never
ps: هيڅکله

en: About
ps: په اړه
