File Log (2.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Date
hr: Datum

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: User
hr: Korisnik

en: Never
hr: Nikada

en: Location
hr: Lokacija

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Level
hr: Nivo

en: Threshold
hr: Prag

en: Context
hr: Kontekst

en: About
hr: Opis
