File Log (2.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Logging
ar: تسجيل

en: Date
ar: التاريخ

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Variable
ar: متغير

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Never
ar: أبدا

en: Location
ar: الموضع

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Context
ar: السياق

en: About
ar: حول
