File Log (2.1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Logging
az: Giriş

en: Date
az: Tarix

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Variable
az: Dəyişən

en: User
az: İstifadəçi

en: Never
az: Heç vaxt

en: Location
az: Məkan

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Context
az: Kontekst

en: About
az: Haqqında
