File Log (2.1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Logging
be: Уваходжу

en: Date
be: Дата

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Variable
be: Зменная

en: Schedule
be: Расклад

en: User
be: Карыстальнік

en: Never
be: Ніколі

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Context
be: Кантэкст

en: About
be: Аб
