File Log (2.1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Date
kk: Датасы

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Variable
kk: Мәң

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Location
kk: Орналасуы

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі
