File Log (2.1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Date
mr: दिनांक

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: User
mr: सदस्य

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार
