File Log (2.1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Logging
sv: Loggning

en: Date
sv: Datum

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Variable
sv: Variabel

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: User
sv: Användare

en: Never
sv: Aldrig

en: Location
sv: Plats

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Channel
sv: Kanal

en: Level
sv: Nivå

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Channels
sv: Kanaler

en: Context
sv: Sammanhang

en: About
sv: Om

en: Log messages
sv: Loggmeddelanden

en: Message format
sv: Meddelandeformat
