File Log (2.1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Date
af: Datum

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Variable
af: Veranderlike

en: User
af: Gebruiker

en: Never
af: Nooit

en: Location
af: Ligging

en: Referrer
af: Verwyser
