File Log (2.1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Date
bn: তারিখ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে
