File Log (2.1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Logging
fr: Journalisation

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Schedule
fr: Planning

en: User
fr: Utilisateur

en: Never
fr: Jamais

en: Location
fr: Emplacement

en: Referrer
fr: Référent

en: Channel
fr: Canal

en: Level
fr: Niveau

en: Threshold
fr: Seuil

en: Channels
fr: Canaux

en: Context
fr: Contexte

en: About
fr: À propos

en: Log messages
fr: Journaliser les messages

en: Message format
fr: Format du message
