File Log (2.1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: About
my: အကြောင်း
