File Log (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Date
cs: Datum

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Variable
cs: Proměnná

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: User
cs: Uživatel

en: Never
cs: Nikdy

en: Location
cs: Místo

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Level
cs: Úroveň

en: Threshold
cs: Práh

en: Context
cs: Kontext

en: About
cs: Popis

en: Log messages
cs: Logovat zprávy
