File Log (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Logging
hu: Naplózás

en: Date
hu: Dátum

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Variable
hu: Változó

en: Schedule
hu: Időzítés

en: User
hu: Felhasználó

en: Never
hu: Soha

en: Location
hu: Helyszín

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Level
hu: Szint

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: About
hu: Leírás

en: Log messages
hu: Naplóüzenetek

en: Message format
hu: Üzenet formátum
