File Log (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད
