File Log (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Date
lv: Datums

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Schedule
lv: Grafiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Never
lv: Nekad

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Context
lv: Konteksts

en: About
lv: Par
