File Log (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Date
cy: Dyddiad

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Variable
cy: Newidiol

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Never
cy: Byth

en: Location
cy: Lleoliad

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: Context
cy: Cyd-destun
