File Log (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Logging
da: Logning

en: Date
da: Dato

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Variable
da: Variabel

en: Schedule
da: Planlægning

en: User
da: Bruger

en: Never
da: Aldrig

en: Location
da: Lokation

en: Referrer
da: Henviser

en: Level
da: Niveau

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Context
da: Kontekst

en: About
da: Om

en: Log messages
da: Logmeddelelser

en: Message format
da: Meddelelsesformat
