File Log (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།
