File Log (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Date
eu: Data

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Location
eu: Kokalekua

en: Context
eu: Testuingurua

en: About
eu: (r)i buruz
