File Log (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри
