File Log (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Logging
ur: اندراج

en: Date
ur: تاریخ

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: User
ur: صارف
