File Log (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે
