File Log (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Date
hi: तारीख

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Location
hi: स्थान

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Context
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में
