File Log (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Variable
ka: ცვლადი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
