File Log (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Logging
id: Pengelogan

en: Date
id: Tanggal

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Variable
id: Variabel

en: User
id: Pengguna

en: Never
id: Tidak pernah

en: Location
id: Lokasi

en: Referrer
id: Dirujuk oleh

en: Context
id: Kontek

en: About
id: Tentang
