File Log (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Logging
uk: Журналювання

en: Date
uk: Дата

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Variable
uk: Змінна

en: Schedule
uk: Розклад

en: User
uk: Користувач

en: Never
uk: Ніколи

en: Location
uk: Місце розташування

en: Referrer
uk: Джерело

en: Rotation
uk: Обертання

en: Level
uk: Рівень

en: Threshold
uk: Поріг

en: Context
uk: Контекст

en: About
uk: Про модуль

en: Log messages
uk: Повідомлення в журнал

en: Message format
uk: Формат повідомлення
