Files and Folders (1.0.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Private
be: Прыватны

en: Groups
be: Групы

en: Actions
be: Дзеянні

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Public
be: Публічнае

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: File Size
be: Памер Файла

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
