Files and Folders (1.0.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Actions
ca: Accions

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Public
ca: Públic

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Move
ca: Mou

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Users
ca: Usuaris

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Teams
ca: Equips

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Restricted
ca: Restringit

en: Do not send notifications for this update.
ca: No envïis notificacions per aquesta actualització.

en: File Type
ca: Tipus de fitxer

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
